אפרת לרנר

עורכת דין בכירה

אפרת לרנר הינה עורכת דין בכירה במשרד, העוסקת בתחום חדלות הפירעון והבנקאות וכן בתחום הליטיגציה האזרחית-מסחרית והיא מרכזת את תחום הירושות והצוואות במשרד.

לאפרת מומחיות וידע בתחום חדלות הפירעון והיא נמנית על רשימות הנאמנים שגובשו על ידי הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הן בהליכי יחידים, והן בהליכי תאגידים, ובהתאם משמשת כבעלת תפקיד בתיקי חדלות פירעון של יחידים ושל תאגידים.

בנוסף, אפרת מלווה את לקוחות המשרד בהליכי הבראת חברות וכן מייצגת נושים (ביניהם חברות מובילות, תאגידים בנקאיים ולקוחות פרטיים) בהליכי חדלות פירעון מורכבים.

אפרת מעניקה מניסיונה העשיר בהליכים בהם משמש המשרד כבעל תפקיד מטעם בית משפט ומסייעת ללקוחות המשרד באמצעות מתן מענה זמין ואיכותי.

בנוסף, אפרת עוסקת בתחום הליטיגציה האזרחית והמסחרית - בכלל והליטיגציה הבנקאית - בפרט ומייצגת תאגידים בנקאיים מהגדולים בישראל בתביעות נגד גורמים שונים, לרבות לקוחות חייבים, כותבת חוות דעת בסוגיות מורכבות בתחום זה וכן מייצגת תאגידים בנקאיים בתביעות המוגשות נגדם.

באמתחתה של אפרת ייצוג תאגידים מהמוכרים והידועים בישראל בפני ערכאות המשפט השונות וברשותה מיומנות בניהול תיקים סבוכים, על כל שלביהם.

כחלק מליווי לקוחותיה, מעניקה אפרת מענה גם בתחום הגבייה ומייצגת בנקים וחברות מסחריות - החל משלב הגשת התביעה בגין חוב ועד לתשלום החוב על ידי החייב.

אפרת התמחתה במשרד וחזרה כעורכת דין מיד לאחר הסמכתה.

תואר ראשון במשפטים (LL.B), אוניברסיטת חיפה.
תואר ראשון בפסיכולוגיה (B.A), אוניברסיטת חיפה.
חברה בלשכת עורכי הדין בישראל, 2009.
עברית, אנגלית.
04-8147121
04-8625508
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום