עפר אטיאס

עו"ד, שותף מייסד

עורך דין עפר אטיאס הינו מייסד המשרד, והוא עומד בראש מחלקת הליטיגציה המסחרית אזרחית, הכוללת גם את תחום המשפט הפלילי – עבירות צווארון לבן.

לעפר ניסיון של יותר מארבעה עשורים בתחום הליטיגציה, והוא נחשב לאחד מהליטיגטורים המובילים והבכירים בישראל.

פעילותו של עפר בתחום הליטיגציה כוללת ייצוג לקוחות הן בתחום המשפט האזרחי-מסחרי על כל גווניו, והן בתחום המשפט הפלילי (בדגש על עבירות צווארון לבן).

לאורך פעילותו רבת השנים הופיע עפר בשורה ארוכה של משפטים מפורסמים ורבי תהודה, שנדונו בפני הערכאות המשפטיות הגבוהות ביותר, וזכה להצלחות רבות. הוא ייצג בהליכים משפטיים מורכבים ומסובכים נבחרי ציבור, ראשי ערים ועורכי דין מכובדים ,שבחרו בו לייצגם בגין ההערכה הגבוהה לה הוא זוכה הן בבתי המשפט והן בקרב חבריו למקצוע בזכות כישוריו ויכולותיו המקצועיים, מסירותו הרבה והגינותו.

בנוסף על כך, פועל עפר במשך שנים רבות כיועץ משפטי לתאגידים פרטיים וציבוריים שונים, הן בכל הקשור לפעילותם השוטפת והן בכל הקשור לנושאים שאינם במהלך העסקים הרגיל.

עפר, שנמנה על מייסדי המשרד, חרט על דגלו את הערכים של הוגנות, מקצועיות וזמינות ואת החובה לייצג את לקוחותיו בנאמנות וללא מורא.

הדבקות בערכים אלה מאפיינים את כל צוות המשרד ועליהם גאוותו.

עפר הינו חבר פעיל במוסדות מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין. הוא כיהן כ-15 שנים כאב בית הדין המשמעתי במחוז וכיו"ר נשיאות בית הדין. על פעילותו ההתנדבותית רבת השנים, זכה עפר לקבל את "אות יקיר המקצוע" של לשכת עורכי הדין ואת "אות יקיר המחוז" של מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין.

עפר הינו חבר מערכת בטאון מחוז חיפה "בדלתיים פתוחות", והוא בעל טור קבוע הזוכה לפופולריות רבה.

עפר מקדיש מזמנו ומרצו לקידום החינוך המשפטי, הוא שימש במשך עשור שנים כמרצה למשפטים בחוג לחשבונאות בפקולטה לכלכלה של אוניברסיטת חיפה, והוא מרצה מבוקש בהשתלמויות מקצועיות של לשכת עורכי הדין בתחום הליטיגציה בכלל, ובתחום אומנות החקירה הנגדית בפרט, שבה הוא נחשב בין הבולטים שבין עורכי הדין.

עפר משמש גם כבורר וכמגשר, והוא זוקף לזכותו הצלחות מרשימות בתחומים אלה.

עפר התמחה אצל כבוד השופט משה עציוני ז"ל בבית המשפט העליון, וכן במשרדו של עו"ד צבי א. טל, שלימים כיהן אף הוא כשופט בבית המשפט העליון.

עפר זמין לפגישות בשני סניפי המשרד- בחיפה ובתל אביב.

תפקידים נוספים:

  • יו"ר נשיאות בית הדין המשמעתי במחוז חיפה (שנים: 2014-1999).
  • חבר ועד מחוז חיפה והצפון בלשכת עורכי הדין (שנים: 1985-1983; 1994-1992).
  • מרצה בחוג לחשבונאות בפקולטה לכלכלה של אוניברסיטת חיפה (שנים: 2004-1994).
  • חבר מערכת ובעל טור בכתב העת "בדלתיים פתוחות".
תואר ראשון במשפטים (LL.B), האוניברסיטה העברית בירושלים.
לימודי תואר שני באוניברסיטת טורונטו (University of Toronto).
חבר בלשכת עורכי הדין בישראל, 1975.
עברית, אנגלית
03-6097577 / 04-8147100
03-5057179 / 04-8625508
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום