רון חכים

עו"ד, שותף

עורך הדין רון חכים הינו שותף במשרד ועומד בראש מחלקת חדלות הפירעון והבנקאות במשרד.

רון חכים נחשב לאחד מעורכי הדין הבולטים והמובילים בישראל בתחום חדלות הפירעון והבנקאות בישראל.

בעשור האחרון לקח רון חלק משמעותי בתיקים הבולטים ביותר בתחום זה, בין כבעל תפקיד ממונה על ידי בית המשפט ובין כמייצג של נושים, בדגש על נושים גדולים ו/או מובטחים.

ההכרה העמוקה שרכש רון עם שני הצדדים של הליך חדלות הפירעון, הן כבעל תפקיד ממונה והן כמייצג של הנושים העיקריים, מעניקה לרון ראיה מקיפה של ההליכים, והתמצאות רבה בתחום האינטרסים השונים של הצדדים.

לרון ניסיון רב ומוניטין בניהול חברות בתקופת הבראה קצרה לצורך העמדתן על בסיס שיאפשר מכירתן כעסק חי.

הודות לניסיונו העשיר, המוניטין הרב והרקורד החיובי שלו בהבראת חברות, זוכה רון לעיתים קרובות להתמנות על ידי בתי המשפט ברחבי הארץ כבעל תפקיד, ולצד מינויים אלה, הוא גם מקבל פניות מנושים גדולים ובולטים לייצגם בהליכים אלה.

בתחום חדלות הפירעון, זכה רון בהצלחות מרשימות וחסרות תקדים הן בתחום הבראת החברות והן בתחום המימוש של נכסים תוך השאת תמורה מירבית לנושי החברות. לצד הישגיו יוצאי הדופן, רשומות לזכותו של רון הלכות חדשניות המהוות פריצת דרך בתחום חדלות הפירעון, שהן פועל יוצא של חשיבה מקורית ויכולת שכנוע מעולה. כל אלה הקנו לרון את מעמדו הרם בתחום זה.

במקביל לפעילותו בתחום חדלות הפירעון מוביל רון גם את תחום הבנקאות של המשרד, העוסק בייצוג בנקים בהליכים משפטיים, בין כתובעים ובין כנתבעים, וזוכה להערכה רבה של לקוחות המשרד ושל הערכאות המשפטיות בפניהן הוא מופיע תדירות, וזאת בגין יעילות העבודה ובגין הישגיו המרשימים.

רון מרצה תדירות בכינוסים והשתלמויות של לשכת עורכי הדין בתחומי מומחיותו, והוא חבר בוועדת חדלות הפירעון של ועד מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין.

בנוסף משמש רון כבורר במסגרת המוסד לבוררות וגישור שליד ההתאחדות לכדורגל בישראל.

רון סיים בהצטיינות את לימודיו במרכז הבינתחומי בהרצליה בשנת 2002, התמחה במשרד והצטרף אליו כעורך דין לאחר שהוסמך בחודש דצמבר 2003 ומשנת 2009 הוא נמנה על שותפי המשרד.

רון זמין לפגישות בשני סניפי המשרד- בחיפה ובתל אביב.

תפקידים נוספים:

  • חבר וועדת חדלות הפירעון של המחוז בלשכת עורכי הדין.
תואר ראשון במשפטים (LL.B), המרכז הבינתחומי הרצליה.
חבר בלשכת עורכי הדין בישראל, 2003
עברית, אנגלית
03-6097577 / 04-8147100
03-5057179 / 04-8625508
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום